top of page
Hero section.png

Бізнес-аналітика

Відправна точка створення будь-чого – аналітика. Розкажемо про те, як перетворити ідеї клієнта у задачі проєкту та як ефективно сформувати кінцевий продукт

Соломія Білецька

Senior Business Analyst

Архітектура

Ні-ні, це не про будівництво. На основі бізнес-вимог, архітектори в IT шукають оптимальні способи створити потрібний продукт чи застосунок. Ви дізнаєтесь, як проєктуються цілі системи і чому.

Юрій Лаврик

Associate Solution Architect

Проєктний менеджер

Зрозумівши вимоги та суть проєкту, потрібно спланувати усі необхідні ресурси: склад команди та час. Покажемо, як проєктні менеджери лагідно наводять порядки і чому це відіграє критично важливу роль.

Юлія Колісниченко

Delivery Coordinator

Рекрутинг

Люди – найбільша цінність та основа будь-якої команди. Що потрібно вміти, аби знайти та найняти потрібних людей для проєкту. Як створюються круті команди? Про все це та більше на презентації про результативний рекрутинг.

Надія Бердій

Talent Delivery Team Lead

Розробка

Коли всі задачі та плани підготовлені, починається процес розробки. Покажемо довгі рядки коду та розкажемо, як розробники творять «серце» програмного забезпечення

Роман Мартищук

Senior Java Engineer

Дизайн

Поєднує в собі естетику та зручність продукту. Розповімо, яким чином дизайнер досліджує, що турбує користувача, та як забезпечує комфорт під використання.

Роман Віденов

Senior UX Designer

Тестування

Ретельна перевірка кожної складової продукту перед тим, як віддавати користувачам. Поділимось тим, як забезпечуємо якість на кожному з етапів та опрацьовуємо знайдені помилки.

Ганна Каплун

Test Engineering Lead

Intellias Hour for Future проходить в рамках глобальної ініціативи Hour of Code.

 

Проєкт об’єднує тисячі менторів і слухачів по всьому світу та має на меті зробити IT сферу доступною та зрозумілою.

Intellias Hour for Future - це безкоштовна освітня подія, яка дозволяє познайомитися із світом IT. Ми розкажемо про 7 професій сфери, з чого починається розробка мобільних застосунків і до чого тут архітектура, як менеджити процес та команду, візуалізувати ідею та ще багато цікавого. І все це протягом однієї години. Тож запрошуємо школярів долучатися до онлайн події та обирати своє IT майбутнє вже зараз.

Запрошуємо школярів 9-11 класів

Frame 40155.png

Програма

Перша частина – найголовніше про сферу IT, чим займаються спеціалісти та спеціалістки Intellias та особливості їх роботи. Завдяки цьому етапу учасники матимуть змогу обрати, який напрямок цікавить їх найбільше, аби вже у другій частині розподілится по окремим zoom-кімнатам. Там наші колеги проведуть інтерактивну лекцію про свою професію.

16:00-16:05

Сфера IT. Яка вона зараз в Україні та світі, її переваги та можливості.

16:05-16:15

Intellias. Про цінності компаніїї, як допомагає під час війни та проєкти, якими користуються понад 2 млрд. людей у світі

16:15-16:25

Простими словами про цикл розробки та 7 професій запрошених представників

Паралельні тематичні інтерактивні лекції

16:25-16:55

Hero section.png

Contacts

Poland

Portugal

Ukraine

Croatia

Bulgaria

Spain

India

UAE

Colombia

Germany

USA

UK

Spain

Colombia

India

Portugal

Have security concerns? Contact us at security@intellias.com

bottom of page