top of page

Технологічні рішення
для цифрового майбутнього

Світ навколо нас змінюється дуже швидко, і технології стають головним інструментом цієї трансформації. В Intellias ми прагнемо, щоб зміни відбувалися органічно та пришвидшували розвиток бізнесу. 

Одним із фокусів нашої роботи є мобіліті індустрія, що складається з автомобільного і транспортного напрямків. Як виглядатимуть автівки майбутнього? Як ми можемо використовувати штучний інтелект, щоб зробити дороги безпечнішими? Які технології ще треба розробити, щоб наші автівки стали розумнішими? Про ці та інші питання говоритимемо на Forbes Tech Forum.   

IntelliKit – інноваційна розробка Intellias 

Портативна автомобільна панель, або IntelliKit, об’єднує багаторічну експертизу компанії в індустрії мобільності. Розроблений на основі новітніх технологій наших партнерів, IntelliKit демонструє передові інженерні рішення, які ми пропонуємо автомобільним компаніям.   

IntelliKit демонструє багаторівневість технічних можливостей компанії у створенні цифрових панелей для електромобілів: від розробки апаратного та вбудованого забезпечення до хмарної інтеграції та дизайну інтерфейсу. 

Майбутнє мобільності  

Intellias Automotive Portable Kit

Contacts

Poland

Portugal

Ukraine

Croatia

Bulgaria

Spain

India

UAE

Colombia

Germany

USA

UK

Spain

Colombia

India

Portugal

Have security concerns? Contact us at security@intellias.com

bottom of page